Taking too long? Close loading screen.
چشمه دمکش رودسر

چشمه دمکش رودسر

چشمه دمکش در زیر درخت کهنسالی از گونه افرا واقع شده که از داخل گودال بزرگی که در زیر آن وجود دارد، آب به صورت گردابی بیرون می ریزد و آمدن آب چشمه دم به دم است.

تالاب کیا کلایه

تالاب کیا کلایه

تالاب کیاکلایه یکی از غنی ترین تالاب های استان گیلان به لحاظ تنوع گونه های حیاتی بوده و محیط زیست طبیعی دارای اهمیت و توان بالایی است.این تالاب از پتانسیل های اکوتوریستی شهر لنگرود است که در شرایط پایکوهی با ظرفیت بالای گردشگری در مسیر جاده ترانزیت شمال قرارگرفته است.

جواهر دشت رودسر

جواهر دشت رودسر

جواهر دشت در واقع یک منطقه ییلاقی در استان گیلان، در ارتفاع ۲۰۰۰ متری از سطح دریاچه خزر است. طبیعت بکر، دشت های وسیع و سرسبز، هوای پاک، سکوت وصف ناپذیر و… همه و همه در این منطقه زیبا در شرق گیلان جمع شده تا گردشگران و مسافران ایرانی و خارجی را به سوی خود بکشاند.

جاده کوهستانی اسالم به خلخال

جاده کوهستانی اسالم به خلخال

جاده اسالم به خلخال یک از جاذبه های گردشگری ایران است که تاکنون ناشناخته مانده و شاید بزرگترین حسن این جاده نیز همین باشد. جاده ای با یک مسیر پیچ در پیچ که از خلخال در استان اردبیل شروع شده و با طی فاصله ای ۷۰ کیلومتری به اسالم در استان گیلان منتهی می‌شود.

گیسوم

گیسوم

گیسوم سال‌هاست که از مرزهای جغرافیایی گردشگران ایرانی فراتر رفته و به قطبی بین‌المللی در گردشگری کشور تبدیل شده است، جایی که کوه و جنگل و دریا در فاصله چند ده متری هم قرار گرفته‌اند

لیلا کوه

لیلا کوه

لیلا کوه منطقه و محلی در جنوب غرب لنگرود و یکی از مناطق گردشگری این شهرستان می‌باشد و به خاطر وجود قهوه خانه و قلیان سراهای متعدد در مسیر و کوهپایه ها، لیلاکوه امروزه تبدیل به قطب قلیان سرای استان گیلان شده است.

آبشار ویسادار

آبشار ویسادار

آبشار ویسادار در شهرستان رضوانشهر قرار دارد. ویسادار به معنی سایه درخت بید است و ابهت این پدیده طبیعی زمانی بیشتر می‌شود که از پایین به آن نگاه کنند

پارک جنگلی دکتر درستکار

پارک جنگلی دکتر درستکار

پارک جنگلی دکتر درستکار در ضلع غربی جاده انزلی آستارا قرار دارد و به نام مرحوم دکتر درستکار یکی ازپایه گذاران جنگل شناسی در ایران نام گذاری شده است.

روستای فوشه و غار خون فوشه

روستای فوشه و غار خون فوشه

غاری جالب و دیدنی با قدمت بیش از هزار سال به نام خون فوشه که در کمرکش کوه و در منطقه ای جنگلی واقع شده است. نام این غار از نام روستا گرفته شده با پیشوند…

کوربار ماسوله

کوربار ماسوله

ییلاق کوربار ماسوله یکی از این ییلاق های استان گیلان در شهرستان فومن است که در نزدیکی شهرک تاریخی ماسوله واقع شده است. ییلاق کوربار در …